پیش نیاز برای شروع : قبل شروع مراحل تنطیم تِلِ پروکسی در تلگرام به موارد زیر نیاز داریم : دریافت و نصب آخرین نسخه تلگرام دسکتاپ (Desktop) در ویندوز . (دانلود تلگرام 32 بیت -دانلود تلگرام 64 بیت )
آموزش نصب تلگرام | Telegram با استفاده از VPN رایگان تلگرام یکی از مسنجر های جدید ولی به شدت محبوبی می باشد که دارای کارایی های متعدد و برای پلفتروم های زیادی ارائه شده است .
فروش وی پی ان منطقه و آی پی ثابت
انتقال تصویر دوربین های مداربسته ، از نظر سناریو همه برندها شبیه به هم میباشند ، ولی تفاوتهای جزئی بسته به نوغ برند قطعات و تجهیزات کار شده وجود دارد . در این آموزش در ابتدا قصد دارم آموزش انتقال تصویر دستگاه برند داهوا (Dahua ) که جز برندهای معتبر می باشد را توضیح دهم .
انتقال تصویر داهوا
کلیدهای میانبر در صفحه کلید (کیبورد) یک روش سریع برای حرکت کردن بین پنجره ها و همچنین به کار بردن خصوصیات برنامه ها در ویندوز میباشند . تصور کنید بدون وجود کلیدهای میانبر به کار بردن هم زمان ماوس و کیبورد زمان زیادی را …
کلیدهای-میانبر-در-ویندوز
با توجه به اینکه بسیاری از شرکت ها و تیم ها از جمله تیم های برنامه نویسی که به صورت ریموت باهم در ارتباط هستند از این نرم افزار استفاده می کردند، لذا سریعا یک نرم افزار جایگزین و مناسب برای TeamViewr پیدا کردیم که نام این نرم افزار AnyDesk است.
محبوب ترین مسنجراندروید ، ویندوز و آی او اس در میان کاربران ایرانی می باشد که امروزه بیش از هر اپلیکیشن دیگری مورد استفاده قرار گرفته شده است.دسترسی به تلگرام  پس ازفیلترشدن  یکی از بزرگترین دغدغه ها ی این شرکت ها به شمار می آید.
TeleDr-Or-Telegram-DR

مفتخر است  در زمینه شبکه های کامپیوتری ( پسویو و اکتیو ) ، سخت افزار ، نرم افزار و… سیستم های نظارتی از جمله دوربینهای مدار بسته سیستمهای حفاظتی دزدگیر اماکن ، اعلان و اطفاء حریق و … فعالیت  دارد و هدف اصلی جــــلب رضایت مشتریان گران قدر می باشد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نوین ساپورت می‌باشد.

SPIN TO WIN!

  • شانس خود را برای دریافت کوپن تخفیف امتحان کنید
  • با هر ایمیل یک شانس برنده شدن.
  • تقلب نکنید
شانس خود را امتحان کنید
Never
Remind later
No thanks