کلید های میانبرصفحه کلید در ویندوز(Windows keyboard Shortcut )

کلیدهای میانبر در صفحه کلید (کیبورد) یک روش سریع برای حرکت کردن بین پنجره ها و همچنین به کار بردن خصوصیات برنامه ها در ویندوز میباشند .

تصور کنید بدون وجود کلیدهای میانبر به کار بردن هم زمان ماوس و کیبورد زمان زیادی را به خود اختصاص میدهد در صورتی که استفاده ازکلیدهای میانبر این کار را با سرعت بالا و احساسی بهتر انجام میدهند .


اگرچه به خاطر سپردن اینکه کدام کلیدهای ترکیبی میانبر صفحه کلید عملکردی خاصی را انجام می دهد ، می تواند کمی خسته کننده باشد ، اما مهم این است که به یاد داشته باشید که همه کابران  لازم نیست هر میانبر موجود را بدانند.

شما تنها  با فهمیدن مواردی که باید به طور مکرر از آنها استفاده کنید ، می توانید افزایش چشمگیری در به کار گیری این کلیدها میانبر داشته باشید .
در این مقاله  ، ما به شما مفیدترین میانبرهای صفحه کلید را  برای حرکت و کارآیی بهترنشان می دهیم. علاوه بر این ، میانبرهای اساسی را که همه باید بدانند را برجسته خواهیم کرد.

List of all Windows 10 keyboard shortcuts: The ultimate guide

میانبرهای صفحه کلید ویندوز های ۷،۸،۱۰
اگر ماوس شما را کَند نموده ، این لیست کامل شامل مفیدترین میانبرهای صفحه کلید برای انجام کمی سریعتر وظایف در ویندوز ۱۰ است..

میانبرهای اساسی (Essential shortcuts)

شما می توانید از این میانبرهای صفحه کلید برای باز کردن ، بستن ، حرکت ، و انجام کارهای خاص با سرعت بیشتری دردسک تاپ ، از جمله در منوی شروع ، نوار وظیفه ، تنظیمات و موارد دیگر استفاده کنید.

میانبرهای دسک تاپ (Essential shortcuts)
۰ ۰ نظرها
رتبه بندی این پست
کلیدهای-میانبر-در-ویندوز

باکس دانلود

رمز فایل :
www.novinsupport.com
اطلاع از
guest
0 نظرها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
blank

مفتخر است  در زمینه شبکه های کامپیوتری (پسویو و اکتیو ) ، سخت افزار ، نرم افزار و… سیستم های نظارتی از جمله دوربینهای مدار بسته سیستمهای حفاظتی دزدگیر اماکن ، اعلان و اطفاء حریق و… فعالیت  دارد و هدف اصلی جلب رضایت مشتریان گران قدر میباشد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نوین ساپورت می‌باشد.
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x