انتقال تصویر دوربین های مداربسته داهوا(Dahua)

انتقال تصویر دوربین های مداربسته انتقال تصویر دوربین های مداربسته ، از نظر سناریو همه برندها شبیه به هم میباشند ، ولی تفاوتهای جزئی بسته به نوغ برند قطعات و تجهیزات کار شده وجود دارد . در این آموزش در ابتدا قصد دارم آموزش انتقال تصویر دستگاه برند داهوا (Dahua ) که جز برندهای معتبر می باشد را توضیح دهم . برای انتقال تصویر دو تا سه روش بسته به نوع و برند انتخابی شما وجود دارد .ادامه …
انتقال تصویر داهوا
VPN يا شبكه مجازي اختصاصي (Virual Private Network) ابزار برقراري ارتباط در شبكه‌ است. از زمان گسترش دنياي شبكه‌هاي كامپيوتري ، سازمان‌ها و شركت‌ها به دنبال يك شبكه ايمن و سريع گشته‌اند.. این پست قصد داریم شما را با مفاهیم و آشنایی کامل با VPN آشنا سازیم . در صورتی که علاقه ای به دانستن مفاهیم ندارید . برای دریافت VPN به پایین همین پست مراجعه فرمایید . و در صورتی که جز علاقه مندان هستید به ادامه مطلب شما را دعوت مینماییم. تا مدتي قبل شركت‌ها و سازمان‌هايي كه اطلاعات زيادي براي انتقال داشتند از خطوط Leased و شبكه‌هاي WAN بهره مي‌بردند. شبكه‌هاي ISDN (با سرعت 128كيلوبايت بر ثانيه) و OC3 (با 155مگابايت بر ثانيه) بخشي از شبكه WAN هستند. افزايش محبوبيت و فراگيري اينترنت بعضي از سازمان‌ها را به استفاده از اینترانت كشاند. در اين بين استفاده از شبكه‌هاي مجازي اختصاصي (VPN) مطرح شد.
يا شبكه مجازي اختصاصي (Virual Private Network)

کلید های میانبرصفحه کلید در ویندوز(Windows keyboard Shortcut )

کلیدهای میانبر در صفحه کلید (کیبورد) یک روش سریع برای حرکت کردن بین پنجره ها و همچنین به کار بردن خصوصیات برنامه ها در ویندوز میباشند . تصور کنید بدون وجود کلیدهای میانبر به کار بردن هم زمان ماوس و کیبورد زمان زیادی را به خود اختصاص میدهد در صورتی که استفاده ازکلیدهای میانبر این کار را با سرعت بالا و احساسی بهتر انجام میدهند .
کلیدهای-میانبر-در-ویندوز
blank

مفتخر است  در زمینه شبکه های کامپیوتری (پسویو و اکتیو ) ، سخت افزار ، نرم افزار و… سیستم های نظارتی از جمله دوربینهای مدار بسته سیستمهای حفاظتی دزدگیر اماکن ، اعلان و اطفاء حریق و… فعالیت  دارد و هدف اصلی جلب رضایت مشتریان گران قدر میباشد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نوین ساپورت می‌باشد.